Hakkımızda

Hakkımızda

23 Yıllık Tecrübeyle En İyi Bilişim Çözümü

Metasoft Bilgisayar Bilgi İşlem Hizmetleri Ltd. Şti., disiplinlerarası yaklaşımıyla Bilgi Yönetim Sistemleri alanında faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır.
Kuruluşumuz, 2000 yılında Anadolu Teknoloji Araştırma Parkı (ATAP) Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuştur. İlk yıllarında sanayi ve hizmet sektörlerine hizmet sunarak faaliyetlerine başlamıştır. 2003 yılından itibaren ise T.C. Sağlık Bakanlığı'na bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Hastanelerine Diş Hekimliği Bilgi Sistemi hizmeti sunmaktadır. Geçmişten günümüze uzanan süreçte başarıyla gerçekleştirdiğimiz projelerle sektörde saygın bir konuma ulaşmış bulunmaktayız.
Öncelikli olarak, Ulusal Sağlık Sistemi'ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri/Hastaneleri ile Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültelerinin uygulama hastanelerine yönelik Diş Hekimliği Bilgi Sistemleri (DHBS) yazılımı geliştirmekteyiz. Ayrıca, Finans, Stok Yönetimi, Klinik Mühendislik gibi farklı alanlarda da proje bazlı iş geliştirme çalışmaları ve hizmetler sunmaktayız.
Anadolu Üniversitesi Teknopark ofisimizde 30 uygulama geliştirici, saha çalışmalarında ise 50 uygulama desteği uzmanıyla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak benimsemekteyiz.
Vizyonumuz, ürettiğimiz özel çözümleri daha geniş kitlelere ulaştırarak bilgi ve deneyimlerimizi global ölçekte paylaşmak; sektörde örnek gösterilen bir şirket olarak, otomasyon sistemleri ve teknolojileri konusunda AR-GE ve üretim alanında faaliyet gösteren bir kuruluş olmaktır.
Misyonumuz ise müşterilerimizle iş birliği içerisinde, takım ruhu ve modern yönetim yaklaşımlarıyla, profesyonel bir şekilde çalışarak değişimi yakalayan, kaliteli, katma değer sağlayan, güvenilir ve entegre çözümler üretmektir. Bu çerçevede, çağdaş teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

Son Teknoloji
Profesyonel Kadro
7/24 Destek
Uygun Fiyatlar
Herhangi bir soru sormak için arayın

0 222 236 05 07

Teklif Al

Yazılım Geliştirme Araçlarımız


İletişim

Yesiltepe Mh. Ismet Inonu 2 Cd. Anadolu Universitesi Yunus Emre Kampusu Teknoloji Bahcesi No: 6 Tepebaşı ESKİŞEHİR TÜRKİYE

© METASOFT. Her hakkı saklıdır. Burak Can KORTAN tarafından tasarlanmıştır.